טרצו TERRAZZO

מקור הטרצו מגיע אלינו מאיטליה וקרוי על שם עייריה בשם Terrazzo שם ערבבו לראשונה אגריגטים (אבנים טבעיות גרוסות) עם בטון וחומרים צמנטיים ולאחר מכן ליטשו על מנת לקבל את המראה הכל כך יחודי של משטחי הטרצו.

הטרצו חזר לאחרונה לחיינו לאחר פיתוחים טכנולוגיים מהשנים האחרונות אשר הביאו אותו להיות פרקטי מאוד ובעל יכולות פלסטיות מעולות, ובעל חוזק רב אשר מאפשר יציקות טרצו דקות וצורניות, אשר יכולות ומסוגלות להשלב היכן שנרצה, לדוגמא כמשטחי עבודה למטבח, איים, שולחנות פינות אוכל וסלון, אריחים, ריהוט חוץ, ספי חלון, כיורים ובגדול ממש כמעט כל שימוש שנרצה כולל שילוב מעולה עם חומרים נוספים כמו מתכות ועץ.

את הטרצו המודרני ניתן לשלב אינדור ואווטדור בחדרים רטובים ואזורים מאתגרים נוספים. בתנאים מסויימים של תחזוקה שוטפת ניתן להנות מהמשטחים לשנים רבות וארוכות. התחזוקה המתבקשת הינה שמירה מפני שימוש בחומרים אגרסיביים, ניקיון לאחר שימוש בחומרי מזון מכתים  ואף חידוש חומרי איטום אחת ל 7 שנים ממוצע

הטרצו שלנו נעשה על בסיס קוורץ, בעבודת יד, תוך התאמה לאופי וצבעוניות הפרויקט.

תחילה אנו בוחרים את צבע הבסיס של המשטח, מתוך פלטת צבעי הבטון שלנו, אח"כ עוברים לשלב בחירת האגריגטים שישפיעו באופן ישיר על מראה המשטח

תהליך יצירת הטרצו כולל את שלב היציקה ואת שלב חשיפת האגריגטים ע"י ליטוש ועיבוד, עוד קצת על תהליך העבודה שלנו עם טרצו ניתן לראות ממש כאן בסטורי.

את הטרצו ניתן ליישם בפריטים רבים ומגוונים וביניהם: משטחי עבודה למטבח ולחדרים רטובים, חיפויים, שולחנות וכיורים

לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר ניתן לכתוב לנו כאן