שאלות ותשובות

מהו העובי המינימלי ליציקת הבטון שלנו?

העובי המינימלי ליציקת הבטון שלנו הוא 0.8 ס"מ, לעיתים בפרויקטים מסוימים ניתן ליצוק אף פחות.

בעוד שיציקת טרצו תלויה במידה רבה בעובי האגריגטים הנבחרים.

האם המשטחים שלכם אטומים לנוזלים?

אחת התכונות המזוהות עם הבטון היא שהוא סופח נוזלים ולכן אנו אוטמים כל פריט שיוצא מהסטודיו בסילר פוליאוריטני מיוחד ששומר על פני השטח מספיגת נוזלים ויצירת כתמים.

האם ניתן להזמין פריטים בצבעים מיוחדים?

אחד הדברים המיוחדים ביותר ביצירות שלנו היא הפרשנות שלנו לבטון המסורתי מ"פעם" וכך לצד מגוון צבעים אפורים ניתן למצוא בפלטה שלנו צבעים עזים ומרהיבים.

את פלטת הצבעים המלאה ניתן לראות כאן 

ואם עדין לא מצאתם בדיוק את הצבע אליו אתם מכוונים – תנו לנו לעזור לכם! חלק מהשירות שלנו הוא התאמת הגוון המדויק לשפה הויזואלית של הפרויקט שלכם.

מה זמני האספקה שלכם?

היות וכל הפריטים שלנו מיוצרים באופן מיוחד עבור הלקוחות שלנו והפרויקטים שלהם, זמן הייצור המשוער נע בין 30 – 45 ימי עבודה ותלוי בעומס הקיים במחלקת הייצור שלנו.

האם ניתן להגיע לפגישה בסטודיו?

בהחלט, נשמח מאוד לארח אתכם בסטודיו בתיאום מראש מולנו, לקראת הפגישה אנחנו ממליצים להצטייד בתכניות ,מידות וכיוון עיצובי.

האם ניתן להזמין אצלכם גם פרטי נגרות ומתכת?

בהחלט, אנו נותנים את המענה המלא גם בנושא פרטי נגרות ומסגרות. ניתן להזמין קונסטרוקציות מתכת ועץ עפ"י עיצוב ובהתאמה מלאה. כך לדוגמא ניתן לבחור בסיסים לשולחנות וסוגי מרכבים שונים.

מהו תהליך העבודה מול הסטודיו עד לקבלת הפריט ?

כאמור אחד הדברים החשובים ביותר עליהם אנחנו שמים דגש בתהליך העבודה הוא התאמה ועיצוב אישי. ניתן לשלוח לנו למייל או לווטסאפ תכניות, בקשות ורעיונות ולאחר אישור הזמנת העבודה אנחנו צוללים פנימה אל תוך תהליך בחירת הצורה, הצבעים והטקסטורה. רק לאחר מדידת המידות בשטח / קבלת המידות הסופיות אנחנו מתחילים בתהליך הייצור.